- Xtrike ME

Цена
€8 22 / 16 08 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xtrike Me
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-502-BK
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 12800 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БРОЙ БУТОНИ: 8
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: 8Да
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 160 cm
РАЗМЕРИ: 130 x 76 x 43 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 91 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: RGB BacklightDriver Programmable
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391930687
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-502-BK
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 12800 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БРОЙ БУТОНИ: 8
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: 8Да
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 160 cm
РАЗМЕРИ: 130 x 76 x 43 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 91 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: RGB BacklightDriver Programmable
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391930687
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xtrike Me
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-502-BK
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 12800 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БРОЙ БУТОНИ: 8
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: 8Да
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 160 cm
РАЗМЕРИ: 130 x 76 x 43 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 91 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: RGB BacklightDriver Programmable
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391930687
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-502-BK
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 12800 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БРОЙ БУТОНИ: 8
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: 8Да
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 160 cm
РАЗМЕРИ: 130 x 76 x 43 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 91 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: RGB BacklightDriver Programmable
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391930687
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Оптична |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| ТИП | Оптична |
| ЦВЯТ | Черна |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12800 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| БРОЙ БУТОНИ | 8 |
| РАЗМЕРИ | 130 x 76 x 43 mm |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12800 dpi |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB backlight |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Driver programmable |
| БРОЙ БУТОНИ | 8 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 8 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 8 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| ТЕГЛО | 91 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 130 x 76 x 43 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 91 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Driver Programmable |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB Backlight |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| Тегло | 0.16кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 12800 |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 130 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.16кг |
Xtrike ME GM-502 Геймърска мишка – 12800 DPI за прецизност и скорост
Доминирайте в игрите с Xtrike ME GM-502, високопроизводителна кабелна геймърска мишка с усъвършенстван оптичен сензор до 12800 DPI. Насладете се на пикселно точна следа и светкавична реакция, което ви дава предимство в състезателната игра.
Ключови Предимства
- Високопрецизен оптичен сензор — Сензорът с 12800 DPI осигурява точно проследяване върху всяка повърхност, идеален за бързи FPS или RTS игри.
- Ергономичен дизайн — Проектирана за дясна ръка, удобната форма намалява умората при дълги игрови сесии.
- Персонализируемо RGB осветление — Настройте ярки RGB ефекти, които да пасват на вашия стил.
- Издръжливи превключватели — Оценени за милиони кликвания, гарантиращи дълготрайна работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 12800 |
| Брой бутони | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- Xtrike ME GM-502 Геймърска мишка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







